Zalety zabiegu lipolizyUroda 

Zalety zabiegu lipolizy

Lipoliza iniekcyjna, zwana również intralipoterapią, jest nowoczesną, niechirurgiczną metodą usuwania miejscowej tkanki tłuszczowej. Pozwala na precyzyjne modelowanie ciała poprzez usuwanie nadmiaru tłuszczu w obszarach, w których trudno się go pozbyć za pomocą diety lub aktywności fizycznej.

Lipoliza iniekcyjna – zasada działania

Zabieg pozwala rozpuścić komórki tłuszczowe, powodując ich degradację. Są one następnie transportowane do wątroby i wydalane z organizmu. Preparat stosowany w lipolizy iniekcyjnej jest precyzyjnie wstrzykiwany bezpośrednio w dany obszar z nadmierną tkanką tłuszczową, powodując celowe i kontrolowane zapalenie w jej obrębie. Sam zabieg może być stosowany na całym ciele. Zwłaszcza popularna jest lipoliza podbródka. Uwagę zwraca cena, która jest korzystna w kontekście efektów zabiegu.

Wysoka jakość zabiegu

Bardzo rzadko efektem ubocznym lipolizy do wstrzykiwań może być zasinienie, obrzęk i subtelny ból w obszarze poddawanym operacji, który znika w ciągu kilku dni. Podczas wstrzykiwania nie można podać jednocześnie zbyt dużej ilości preparatu, dlatego procedurę należy wykonywać etapami. Ilość preparatu zastosowanego w jednym zabiegu jest różna i zależy głównie od oczekiwań pacjenta, ale także od ilości przechowywanego w nim tłuszczu. Jest też grupa pacjentów, wobec której nie może być stosowana lipoliza iniekcyjna. Warszawa, Kraków, Gdańsk w każdym mieście znajdziemy odpowiedni gabinet, w którym możemy wykonać dany zabieg.

Przeciwwskazania medyczne do lipolizy iniekcyjnej to:

  • choroba wątroby,
  • choroby kardiologiczne,
  • cukrzyca,
  • zaburzenia krzepnięcia krwi i choroby skóry.
  • ciąża i karmienie piersią.

Polecane wpisy