Na czym polega lipoliza iniekcyjna?Uroda 

Na czym polega lipoliza iniekcyjna?

Skuteczny sposób na zmniejszenie liczby komórek tłuszczowych zapewnia nam lipoliza iniekcyjna Warszawa. Jest to oferta proponowana w wielu miastach. Bez problemu znajdziemy gabinet, w którym przeprowadzony zostanie odpowiedni zabieg.

Kto może skorzystać z tej metody

Substancja chemiczna, zwana kwasem dezoksycholowym, powoduje uszkodzenie komórek tłuszczowych. Lipoliza podbródka jest zatwierdzonym sposobem usuwania tłuszczu w celu wyeliminowania tak zwanego „podwójnego podbródka”. Cena takiego zabiegu jest stosunkowo korzystna w kontekście korzyści, jakie daję lipoliza iniekcyjna Warszawa. Wszędzie w Polsce możemy skorzystać z tej nowoczesnej metody. Wskazania do lipolizy iniekcyjnej to przede wszystkim pacjenci zainteresowani niechirurgicznym podejściem do redukcji tłuszczu pod brodą. Z kolei pacjenci o luźnej skórze lub złym odcieniu mogą nie być odpowiednimi kandydatami do zabiegu, jakim jest lipoliza iniekcyjna Warszawa. Każda osoba chcąca skorzystać z zabiegu powinna przejść odpowiednie badania.

Szczegóły zabiegu lipolizy iniekcyjnej

Tę procedurę można wykonać w znieczuleniu miejscowym, które wstrzykuje się w obszar leczenia pod brodą. Po wstrzyknięciu znieczulenia miejscowego wstrzykuje się precyzyjną ilość leku w postaci siatki, która została wcześniej zaznaczona na skórze pod brodą. Lek jest wstrzykiwany jako pojedynczy zabieg. Powikłania są rzadkie i obejmują uszkodzenie nerwów, które może powodować nierównomierny uśmiech. W rzadkich przypadkach pacjenci zgłaszali również trudności w połykaniu po zabiegu.

Polecane wpisy