Jak korzysta się z lipolizy iniekcyjnejUroda 

Jak korzysta się z lipolizy iniekcyjnej

Usuwanie tłuszczu z podbródka może dziś być wykonywane za pomocą nowoczesnych metod niechirurgicznych. Zabieg trwa około 60 minut. Po nałożeniu kremu znieczulającego w miejsce docelowe wstrzykuję się lecytyną sojową.

Jak wygląda procedura

Wstrzyknięta lecytyna sojowa (fosfatydylocholina), naturalna substancja, powoli topi tłuszcz i eliminuje go z organizmu. W razie potrzeby leczenie powtarza się w ciągu sześciu do ośmiu tygodni. Zwykle potrzebne są dwa do czterech zabiegów, a wyniki są widoczne po trzech tygodniach. Cena zabiegu jest korzystna, zwłaszcza jeśli będziemy ją rozpatrywać w kontekście efektów działania, jakie ma lipoliza iniekcyjna. Warszawa to jedno z miast gdzie przeprowadzimy tego typu zabieg. Lipoliza podbródka jest zabiegiem przedłużonym. Po zabiegu komórki tłuszczowe ulegają uszkodzeniu, a nawet zniszczeniu, przez co tłuszcz nie gromadzi się w tych obszarach przez długi czas. Jeśli przybędziesz na wadze, tłuszcz najpierw gromadzi się w innych nieleczonych częściach.

Zalecenia podczas zabiegu

Aby osiągnąć najlepsze wyniki, lipolizę należy wykonać na mniejszym obszarze, na którym jest najwięcej tłuszczu. Może to być podbródek, ale zabieg wykonuje się też na brzuchu lub części brzucha, udach, dolnej części pleców. Po wszystkim zaleca się dietetyczne odżywianie i masaż określonego obszaru (manualny lub mechaniczny) w celu dalszego wzmocnienia efektu. W bardzo niewielkiej ilości przypadków pacjenci mogą odczuwać obrzęk, zasinienie, ból, zaczerwienienie i odczuwać obszary twardości, które zwykle miękną z czasem. Redukcja tłuszczu jest zwykle widoczna po ośmiu tygodniach.

Polecane wpisy