Zalety systemu FibaroBudowa i remont 

Zalety systemu Fibaro

Zalety systemu Fibaro

 

Centrale systemu Fibaro umożliwiają współpracę i zarządzanie wieloma podsystemami. Są wygodne w użyciu oraz bardzo wydajne – mogą obsługiwać nawet do 150 urządzeń. Bezprzewodowa technologia Z-Wave, która jest protokołem komunikacji bezprzewodowej, zapewnia stałą komunikację pomiędzy modułami. Dodatkowym plusem centrali jest jej wielkość – urządzenie jest niewielkie, a obsługa interfejsu jest prosta i intuicyjna. Jeśli można by porównać System Inteligentnych Domów Fibaro do ludzkiego organizmu centrala byłaby mózgiem, natomiast czujniki byłyby zmysłami.

 

Gwarancja bezpieczeństwa Twojego domu

Czujniki Fibaro wykrywają zmiany zachodzące w budynku, jak i jego otoczeniu. Zarejestrują, jeśli gdzieś w domu będzie się unosił dym, wybuchnie pożar lub jeśli któryś z domowników nie zamknie drzwi czy zostawi otwarte okno. Czujniki ruchu działają na dużej powierzchni zapewniając bezpieczeństwo mieszkańców budynku. Dzięki stałej łączności z centralą możliwe jest sprawdzenie przyczyny zmian oraz uruchomienie procedury alarmującej. Czujniki, tak jak cały system Fibaro, instalowany jest bezprzewodowo.

 

Moduły dopasowane do Twoich potrzeb

Moduły wykonawcze Fibaro są najmniejszymi urządzeniami tego typu na świecie. Bezprzewodowo i w sposób komfortowy zarządzają sprzętami elektrycznymi w budynku. W ofercie Fibaro można znaleźć moduły sterowane zdalnie i dopasowane do potrzeb użytkowników: regulatory oświetlenia, sterowniki do obsługi czterokolorowych taśm LED, sterowniki do rolet i żaluzji oraz sterowniki do bram. Urządzenia są proste w montażu i dbają o ekosystem. Poziom poboru energii elektrycznej jest stale kontrolowany.

Bezprzewodowy System Inteligentnych Domów Fibaro jest systemem automatyki budynkowej opartej o technologię Z-Wave. Za stosunkowo niską cenę kilku tysięcy złotych można zadbać o pełne bezpieczeństwo mieszkania. Działanie systemu ułatwia wykonywanie codziennych czynności, daje poczucie pełnej kontroli oraz pozwala zaoszczędzić czas na realizowanie własnych pasji.

Polecane wpisy