Inteligentny domBudowa i remont 

Inteligentne domy i mieszkania

Sklep Fibaro

Jesteśmy w pełni autoryzowanym sklepem internetowym oferującym inteligentny system Fibaro, który zapewnia komfort i bezpieczeństwo budynku. Jest to nowatorskie rozwiązanie, będące podstawą wygodnego stylu życia. Dzięki systemowi inteligentnych rozwiązań Fibaro możliwa jest automatyzacja budynków. Zaoszczędzisz czas i będziesz mógł cieszyć się nim z najbliższymi.

Jesteśmy dystrybutorem systemu automatyzacji budynków

Nasza firma nieustannie organizuje szkolenia w celu jak najlepszego dopasowania oprogramowania systemu do potrzeb klientów. Szkolenia obejmują wiedzę teoretyczną jak i praktyczną. Poznasz dokładną charakterystykę poszczególnych elementów systemu oraz sposób montażu. Dowiesz się też jak skonfigurować system do własnych potrzeb.

Oferowany program lojalnościowy obejmuje dostęp do cen hurtowych, promocji, wsparcia i pomocy technicznej oraz dodatkowych materiałów. Nasza firma dba o bezpieczeństwo przesyłki, a przy zakupie powyżej 500zł gwarantuje darmową dostawę.

Nowoczesna technologia w Twoim domu

System Inteligentnych Domów Fibaro jest odpowiedzią na potrzeby użytkowników ceniących wygodę, a także bezpieczeństwo swoich czterech kątów. Dzięki bezprzewodowemu systemowi architektura domu nie zostanie naruszona, a atrakcyjny i minimalistyczny design pasuje do każdej powierzchni. System Fibaro opiera się o technologię Z-Wave, która jest protokołem komunikacji bezprzewodowej i zapewnia stałą łączność pomiędzy modułami. Nowoczesny system Fibaro dba nie tylko o bezpieczeństwo domu, ale także o bezpieczeństwo danych, w tym haseł.

Sprawdź urządzenia na stronie: Fibaro sklep

System Fibaro zbudowany jest z czterech elementów ściśle ze sobą współpracujących. Są to: centralka, moduły wykonawcze, sensory oraz interfejs do sterowania. Montaż systemu jest bezinwazyjny, a obsługa bardzo prosta. Wystarczy zainstalować aplikację na telefon lub tablet, by mieć oko na własną posiadłość przez całą dobę. Sprawdzisz jak się mają Twoje domowe zwierzęta, upewnisz się, czy wszystkie okna są pozamykane oraz nie będziesz martwił się o bezpieczeństwo własnego domu.

Zainstalowany system Fibaro rejestruje poziom zużycia energii elektrycznej przez urządzenia. Dzięki temu będziesz mógł przeanalizować wydatki oraz zminimalizować koszty za prąd. Zaoszczędzoną kwotę możesz przeznaczyć na wymarzoną podróż – bezpieczeństwo Twojego domu jest zapewnione.

Polecane wpisy