Jaki kominek wybrać?Dom i ogród 

Jaki kominek wybrać?

Kominki wolnostojące

Kominki wolnostojąceSkandynawskie kominki wolnostojące dostępne w salonach w Poznaniu wyróżniają się atrakcyjnym wyglądem. Dodatkowo w ofercie znajduje się wiele rodzajów pieców, o różnych parametrach i zróżnicowanym wzornictwie. Dzięki temu nadają się do każdego pomieszczenia. Piece wolnostojące żeliwne od Jøtul Group nadają się zwłaszcza do salonów stylizowanych na styl klasyczny.

Kominki wolnostojące typu koza są małe i lekkie, dlatego bez problemu można je zamontować nawet w małym pomieszczeniu, w dowolnym miejscu.

Zobacz więcej

 

Wkłady kominkowe

Wkłady kominkoweOferowane przez salony kominków Fire-Pro w Poznaniu norweskie wkłady kominkowe są bardzo wydajne. To nowoczesne produkty, które są wytrzymałe i odporne, na przykład na działanie korozji.

Dostępne są także wkłady do kominków z płaszczem wodnym. To rozwiązanie, które pozwala podłączyć kominek do instalacji grzewczej. Przy jego pomocy można ogrzać dom.

Skandynawskie piece z płaszczem wodnym wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Są również dostępne w Poznaniu w przystępnych cenach.

Zobacz więcej

 

Obudowy kominkowe

Obudowy kominkoweObudowy kominkowe oferowane przez salony Fire-Pro w Poznaniu są bezpieczne i estetyczne. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które są odporne na oddziaływanie bardzo wysokich temperatur. Ich stosowanie w domu jest bezpieczne.

Obudowa kominkowa powinna być nie tylko bezpieczna, ale także atrakcyjna wizualnie. Odpowiednio skonstruowana i dobrana jest fantastyczną ozdobą salonu.

Obudowy do pieców robione są z różnych materiałów, na przykład:

– cegły,
– kamienia,
– betonu.

Zobacz więcej

Polecane wpisy