Kamera Sportowa SJCAM SJ4000+Technologie 

Perfekcyjna Kamera Sportowa SJCAM SJ4000+

Pokaż emocje! Perfekcyjne wideo w rozdzielczości 2K ze stabilizacją Gyro!

Kamera sportowa SJCAM SJ4000+ PLUS Gyro 2K to produkt z najwyższej półki. Jest to model z serii SJ4000, który wyróżnia się na tle konkurencji bardzo wysoką rozdzielczością 2K 2560×1440. Idealnie sprawdzi się w nagrywaniu filmów wideo, nawet w bardzo trudnych warunkach. Odpowiada na aktualne potrzeby rynku kamer sportowych, doskonale wpisując się w najnowsze trendy.

Kamera dysponuje wieloma funkcjami dodatkowymi, które są bardzo pomocne przy nagrywaniu ekstremalnych wideo, fotografowaniu, rejestracji czystego dźwięku oraz nieskazitelnego obrazu. Posiada również odłączany akumulator, który zwiększa żywotność kamery, różne tryby fotografowania oraz bardzo wiele akcesoriów pomocnych w tworzeniu imponujących materiałów. Kamera SJCAM SJ 4000 PLUS charakteryzuje się wysoką jakością i przystępną ceną. Jest to świetnie rozwiązanie dla osób, które szukają propozycji alternatywnej do GoPro.

Kamera sportowa SJCAM SJ 4000 PLUS została wyposażona we wbudowany system stabilizacji obrazu Gyro Anti-Shake, który zrewolucjonizował jakość wideo sportowego. Najnowszy procesor obrazu Novatek NTK96660 zastosowany w tym modelu pozwala uzyskać wyjątkowo ostry obraz i klarowny dźwięk. Innowacyjne rozwiązania zastosowano także w obiektywie, w którym wprowadzono funkcję regulacji kąta widzenia.

Sprawdź też nowszy model kamery: Sjcam Sj4000 Wifi Plus

W skład zestawu wchodzi bardzo wytrzymała, wodoodporna obudowa. Umożliwia ona zabranie kamery SJCAM SJ4000 głęboko pod wodę. Dzięki temu istnieje możliwość nagrywania profesjonalnego wideo nawet na głębokości 30 m. Nagraj imponujące obrazy w rozdzielczości 2K przy niesamowicie dużym kącie widzenia 170 stopni! Kamera posiada także funkcję rejestracji obrazu w 60 klatkach przy rozdzielczości FullHD.

Najnowszy model kamery sportowej SJCAM SJ 400 PLUS gwarantuje pełną satysfakcję z użytkowania i niezawodność. W nowej wersji urządzenia zastosowano całkowicie nowatorską obudowę wykonaną z najwyższej jakości materiałów. Najnowsze kamery z Gyro Edition dostępne są w wyjątkowo atrakcyjnych cenach w naszym sklepie internetowym.

Kamera SJCAM SJ4000 plus – poznaj dodatkowe funkcje!

Kamera SJCAM SJ4000+ Gyro, oprócz typowych dla kamery sportowej zastosowań, może także z powodzeniem sprawdzić się jako kamera przenośna do użytku rekreacyjnego lub jako samochodowy rejestrator jazdy. Dodatkową funkcją urządzenia jest nagrywanie obrazu w tzw. pętli, dzięki obecności trybu samochodowego, tzw. CAR MODE. Dzięki zastosowaniu tej nowatorskiej funkcji, pojemność karty pamięci nie jest istotna. Nie musisz również obawiać się, że zapomnisz wyłączyć swoją kamerę – wraz z odłączeniem zapłonu wyłącza się ona automatycznie. Dodatkowe akcesoria do zestawu samochodowego dostępne są w atrakcyjnych cenach w naszym sklepie internetowym.

Innowacyjną funkcją dostępną w nowym modelu SJCAM jest wbudowany moduł WiFi. Wraz z kompatybilną do niego aplikacją SJCAM HD dostępną na systemy Android oraz Apple iOS, umożliwia podgląd na żywo z kamery, a także zdalne przeglądanie materiałów zawartych na karcie pamięci. Aplikacja SJCAM HD daje także możliwość zmiany ustawień i parametrów kamery bez potrzeby jej bezpośredniej obsługi, np. wyjmowania z wodoszczelnej obudowy.

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, jaką kamerę sportową kupić, aby w pełni cieszyć się aktywnością bez martwienia się o uszkodzenia i jakość nagrania, SCAM SJ400 PLUS jest tym, czego potrzebujesz. Możesz dokonać zakupu online w naszym sklepie internetowym.

Najważniejsze funkcje:

 • Wyjście HDMI
 • Rozdzielczość 2K 2560×1440/30 klatek
 • Kąt nagrywania 170 stopni
 • Nagrywanie wideo w czasie ładowaniaMatryca 12MPx
 • Zapis wideo 1080p, 720p lub WVGA
 • Video w formacie MOV
 • Funkcja rejestratora samochodowego
 • Odłączany akumulator
 • Funkcja szyfrowania wideo
 • Różne kolory obudowy
 • Obsługa kart pamięci do 32GB
 • Wbudowany moduł WiFi

Polecane wpisy