Sprawdzone kominki w PoznaniuDom i ogród 

Sprawdzone kominki w Poznaniu

Salony Fire-Pro w Poznaniu oferują wysokiej jakości nowoczesne kominki marki Jøtul Group w atrakcyjnych cenach. Piece tego norweskiego producenta są nie tylko bardzo wydajne, ale także ekonomiczne. Wyróżniają się dużą efektywnością grzewczą.

W asortymencie salonów Fire-Pro z Poznania znajdują się między innymi obudowy i wkłady kominkowe, piece żeliwne, kominki z płaszczem wodnym, kominki wolnostojące typu koza. Wszystkie objęte są wieloletnią gwarancją.

 

Montaż

Salony Fire-Pro w Poznaniu oferują swoim klientom profesjonalny montaż kupionych kominków. Instalacja przeprowadzona przez specjalistów gwarantuje sprawne i bezawaryjne działanie pieca przez wiele lat.

 

Serwis

Salony kominków Fire-Pro z Poznania świadczą także usługi z zakresu serwisowania pieców. Serwis wykonywany jest przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki nim użytkowanie kominka jest bezpieczne.

 

Wieloletnia gwarancja

Znajdujące się w ofercie piece i wkłady kominkowe objęte są wieloletnią gwarancją. Sprawia to, w połączeniu z atrakcyjnymi cenami, że oferta Fire-Pro jest niezwykle atrakcyjna i konkurencyjna.

Polecane wpisy