Balustrady i ścianki szklane dla Twojego domuBudowa i remont 

Balustrady i ścianki szklane dla Twojego domu

Balustrady szklane Poznań

Interesują Cię balustrady szklane wysokiej jakości? To świetnie trafiłeś. W ofercie firmy z Poznania znajdziesz balustrady w najwyższym standardzie, a przy tym kompleksowe wykonanie – pomiar, wycena i montaż. Balustrady ze szkła to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących estetyczne i nowoczesne wnętrze, ale nie tylko. Szkło jako materiał uniwersalny sprawdzi się w wielu róznych rodzajach pomieszczeń biurowych i mieszkalnych. Rosnąca popularność rozwiązań takich jak balustrady szklane Poznań całoszklane, ze szkła hartowanego, samonośne, zewnętrzne czy balkonowe świadczy o tym, że znalazły one uznanie w oczach szerokiego grona firm i osób prywatnych. Sprawdź balustrady szklane poznań i przekonaj się sam.

 

Ścianki szklane Poznań

Ściany szklane wyróżnia bardzo zróżnicowane zastosowanie. Świetnie sprawdzą się zarówno w mieszkaniach, jak i w budynkach firmowych, w starym i nowym budownictwie, w korytarzu i w pomieszczeniu biurowym. Ścianki szklane świetnie nadają się do podzielenia różnego rodzaju powierzchni i ich wydzielenia w atrakcyjny dla oka sposób. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że powiększają optycznie przestrzeń, w których się je wykorzysta. Ścianki ze szkła to połączenie stylu, funkcjonalności i solidności w dobrej cenie. Jesteś zainteresowany? Sprawdź i poznaj zalety jakie oferują produkty szklane. Nasza firma specjalnie dla klientów z Poznania oferuje darmowy pomiar.

 

Konstrukcje szklane

W ofercie Naszej firmy znajduje się szeroka oferta wszelkiego rodzaju konstrukcji szklanych.

Oprócz balustrad i ścianek szklanych są to m.in.:

– drzwi szklane – przesuwne, przesuwne automatyczne, przesuwne magic, przesuwne z systemem rurowym, drzwi szklane rozwierane, jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe, wahadłowe, drzwi

– wewnętrzne szklane, z nadrukiem, fusing, mame glasdesign szklane drzwi do łazienki

– kabiny prysznicowe – nowości i okucia do kabin prysznicowych

– podłogi szklane

– schody szklane

– witryny szklane

– ścianki dźwiękoszczelne

– szkło różnego rodzaju

Polecane wpisy