Elektroniczne wnioski urlopowe: rozwiązanie coraz bardziej popularneTechnologie 

Elektroniczne wnioski urlopowe: rozwiązanie coraz bardziej popularne

Zarządzanie urlopami to jedno z zadań wykonywanych przez działy HR w każdej firmie niezależnie od jej wielkości i profilu. Zadanie to nie należy do łatwych, do tego jest bardzo pracochłonne. W XXI wieku pracownicy działów HR otrzymali jednak narzędzie, które może im ułatwić zarządzanie urlopami: mogą zarządzać urlopami wybierając dobry program do urlopów.

Jakie są jego możliwości?

E urlopu to program do urlopów, który ma wiele możliwości. Dzięki niemu można zaplanować urlopy, rejestrować je i ewidencjonować. Program daje również możliwość bezproblemowego i szybkiego generowania elektronicznych wniosków urlopowych. Rozwiązanie to z pewnością usprawnia wykonywanie codziennych zadań w działach HR. Aplikację skonstruowano w taki sposób, aby zapewnić do niej dostęp wszystkim bez wyjątku pracownikom firmy. Dzięki temu nie ma już potrzeby poszukiwania informacji o urlopach w różnych źródłach – wszystko jest w jednym miejscu.

Jakie wnioski można składać?

Programiści, którzy stworzyli program do urlopów zadbali o to, aby służył on do składania wniosków o każdy rodzaj urlopu, który przewiduje obowiązujący w Polsce Kodeks pracy. Korzystając z programu możliwe jest złożenie wniosku zarówno o urlop wypoczynkowy, jak również o urlop na żądanie. W programie uwzględnione zostały również urlopy: rodzicielski, wychowawczy, okolicznościowy. Możliwe jest także wygenerowanie wniosku o przyznanie zaległego urlopu.

Zachęcamy do lektury naszego poprzedniego artykułu, który poświęciliśmy również tej tematyce.

Polecane wpisy