Pomoc serwisowa od rękiTechnologie 

Pomoc serwisowa od ręki

Jeżeli jesteś posiadaczem urządzenia firmy Apple i któraś z części została uszkodzona, nasz serwis iPhone Warszawa wykona jego naprawę od ręki. Nie ważne czy wymianie podlega bateria, czy trzeba naprawić bądź wymienić złącze do ładowania, czy może trzeba naprawić głośnik bądź wymienić zbitą szybkę.

Za każdym razem naprawa będzie trwała nie dłużej niż 60 minut, a wymiana baterii iPhone to nawet krótszy czas oczekiwania, do 40 minut od zaksięgowania urządzenia do naprawy. Już nie musisz martwić się o długi okres oczekiwania, twoje urządzenie zostanie naprawione tego samego dnia, w godzinę od dostarczenia go do serwisu.

Sprawdzony serwis iPhone w Warszawie

Skorzystaj z usług słynnego punktu usługowego, jakim jest serwis iPhone Warszawa. Dzięki właściwym urządzeniom, długoletniej praktyce oraz wyspecjalizowanym pracownikom, każda wymiana wyświetlacza iPhone trwa zaledwie 60 minut. To czas w którym załatwisz inne ważne sprawy na mieście i szybko wrócisz po naprawione urządzenie.

W cenie usługi serwisowej masz darmową diagnostykę całego urządzenia, a jeżeli potrzebna ci wymiana wyświetlacza iPhone, który potłukł się niefortunnie, oferujemy również szkło hartowane gratis.

Skorzystaj z korzystnych promocji w serwisie iPhone

Już dziś sprawdź cennik usług, jakie prowadzi serwis iPhone Warszawa, w którym obecnie prawie na każdą usługę otrzymasz rabat do 35 procent, dzięki czemu zaoszczędzisz na usługach serwisowych swojego ulubionego urządzenia Apple. Nawet jeżeli jest ci potrzebna tylko iPhone wymiana szybki, możesz zgłosić się do serwisu iPhone w jednym z miast gdzie posiadamy swoje siedziby i naprawić szybkę od ręki, otrzymując w gratisie renomowanej jakości szkło hartowane, dzięki któremu telefon będzie bezpieczniejszy.

Polecane wpisy