Modna dekoracja wnętrz: obrazy drukowane na szkleDom i ogród 

Modna dekoracja wnętrz: obrazy drukowane na szkle

Wnętrze, w którym znajduje się obraz staje się bardziej atrakcyjne. Nowoczesne techniki sprawiają, że obrazy mogą pojawić się nie tylko w salonach i sypialniach. Obrazy drukowane śmiało wkraczają także do kuchni i łazienek. Obrazy drukowane powstają dzisiaj nie tylko na płótnie; Dostępne są także obrazy drukowane na szkle akrylowym.

Zalety obrazów na szkle akrylowym

Obrazy drukowane na szkle akrylowym będą świetnie wyglądać na ścianie w każdym pomieszczeniu. Obrazy drukowane na szkle akrylowym są odporne na wilgoć; można wykorzystać obrazy na szkle akrylowym do dekorowania łazienek i kuchni. Obrazy na szkle akrylowym są również odporne na działanie promieni UV; dzięki temu obrazy na szkle akrylowym można wykorzystać do dekoracji bardzo nasłonecznionych wnętrz. Obrazy drukowane na szkle akrylowym są bardzo trwałe, a przy tym bardzo lekkie. Fotografia na szkle wyróżnia się nasyconymi barwami. Delikatny połysk sprawia, że fotografia na szkle wygląda wyjątkowo elegancko.

Wieszamy obraz na szkle w salonie

Obrazy na szkle do salonu kupowane są wyjątkowo często. Różnorodna tematyka sprawia, że obrazy na szkle do salonu pasują do każdej aranżacji. Obrazy na szkle do salonu dostępne są w różnych wymiarach; można znaleźć idealnie pasujący gabarytami do metrażu pomieszczenia. Obrazy drukowane na szkle są od razu gotowe do zamontowania na wybranej ścianie; atrakcyjna cena jest ich dodatkową zaletą.

O obrazach na szkle akrylowym piszemy również w naszym wcześniejszym artykule. Zachęcamy do jego przeczytania.

Polecane wpisy