Bielizna i odzież dla puszystychModa 

Bielizna i odzież dla puszystych

Moda dla puszystych dedykowana jest tym dziewczętom i kobietom, które z racji niestandardowych kształtów ciała nie są w stanie wybrać dla siebie odpowiednich ubrań. To dla nich stworzono modne duże rozmiary, które nie tylko mają „okryć” ciało, ale też je modelować.

Prawidłowa bielizna dla puszystych

Styliści są przekonani, że odpowiednio dobrana bielizna zapewni nie tylko pewność siebie, ale także pozwoli przekształcić sylwetkę. Przy wyborze ważny jest nie tyle styl, ile model i rozmiar. Wybór optymalnego rozmiaru można osiągnąć tylko poprzez dopasowanie. Ciasna bielizna stworzy fałdy, które z pewnością pojawią się pod ubraniem. Dla dziewcząt, które nie są zadowolone ze swojej sylwetki, specjalnie opracowano bieliznę korekcyjną, jaką przewiduje moda dla puszystych. Takie ubrania plus size mogą ukryć dodatkowe kilogramy. Doskonałą opcją będą majtki, w tym gorset z efektem podtrzymującym.

Niektóre modele mają specjalne wkładki korekcyjne. Wybierając stanik, musisz zwrócić uwagę na szerokość bez ramiączek. Ponieważ kobiety o obfitszych kształtach mają zwykle dość duże piersi, wybrany model powinien je dobrze wspierać. W garderobie każdej dziewczyny z nadwagą powinna znajdować się bielizna korygująca, jaką oferuje moda xxl, której głównym zadaniem jest prawidłowe rozłożenie obciążenia w poszczególnych strefach. Dzięki temu zestawowi możesz wizualnie zmniejszyć pośladki i brzuch. Takie zadanie ma właśnie odzież dla puszystych.

Odzież wierzchnia dla puszystych

Dla niektórych kobiet bardzo trudno jest wybrać odzież wierzchnią, ponieważ nieodpowiedni model może zepsuć nawet idealną figurę. Tu z pomocą przychodzi odzież plus size. Projektanci co roku oferują piękności o zaokrąglonych kształtach ogromną liczbę modeli, dzięki którym będą nawet wyglądać stylowo i atrakcyjnie w odzieży wierzchniej.

Odzież damska duże rozmiary tanio tego typu ma kształt zwężony do dołu, nie utrudnia ruchu i jest w stanie podkreślić elegancję dziewczyny. Płaszcz pozwala podkreślić talię, jeśli jej linia była rozmyta. Odzież xxl tego typu może sprawić, że sylwetka będzie uporządkowana. Ponadto model jest uniwersalny i pasuje zarówno do spodni, jak i spódnicy.

Polecane wpisy