Profesjonalne akcesoria BHP - gdzie je kupić?Budowa i remont 

Profesjonalne akcesoria BHP – gdzie je kupić?

Istnieje wiele zawodów, gdzie wykonywanie codziennych obowiązków wymaga przestrzegania szczególnych zasad bezpieczeństwa, do których zalicza się też noszenie odpowiedniego stroju. Jednym z elementów takiego uniformu są odpowiednie buty ochronne. Czym wyróżniają się buty robocze S2 i co dokładnie mówi nam o nich to oznaczenie?

Cechy charakterystyczne butów roboczych S2

Buty robocze S2 to specjalistyczne buty BHP. Oznaczenie S2 mówi nam o ścisłych kryteriach, które muszą one spełniać. Należy do nich przede wszystkim specjalny podnosek chroniący palce stóp. Musi być on szczególnie trwały i wytrzymały – do tego stopnia, aby mógł znieść siłę nacisku do 15 kN oraz uderzenia do 200J.

Co więcej buty robocze S2 mają antyelektrostatyczną, odporną na przebicie podeszwę oraz nie przepuszczają wody. To najbardziej zaawansowany model butów roboczych w całej kategorii oznaczonej jako S. 

Sklep z butami roboczymi

Sklep internetowy oferuje różnego rodzaju artykuły BHP i przeciwpożarowe, w tym wszelkie niezbędne elementy strojów ochronnych, przydatne w wielu różnych branżach. Asortyment obejmuje także profesjonalne buty do pracy spełniające różne normy, także każdy znajdzie tu coś dla siebie.

W ofercie są zarówno buty robocze męskie jak i damskie, w różnych rozmiarach. Wśród nich znajdują się także buty oznaczone jako S2. Dostępne są w różnych fasonach, zarówno jako półbuty jak i trzewiki.

Polecane wpisy