Praktyczne i piękne kalendarze ścienne oraz książkoweHandel 

Praktyczne i piękne kalendarze ścienne oraz książkowe

Historia kalendarza na ziemiach polskich rozpoczęła się w 1516 roku. Pierwsze kalendarze zawierały mnóstwo ciekawych informacji. Osobom, które potrafiły czytać zastępowały książki i czasopisma. Dzisiaj rola kalendarza jest już trochę inna. W sprzedaży dostępnych jest też wiele rodzajów kalendarzy. Do tych, które kupowane są naprawdę często zalicza się książkowe kalendarze. Wiele osób sięga też po kalendarz ścienny.

Oryginalne kalendarze książkowe i ścienne

Kalendarz książkowy może nam towarzyszyć każdego dnia. Zaletą jest to, że kalendarz książkowy posiada bardzo wygodny format. Dzięki temu kalendarz książkowy zmieści się w każdej damskiej torebce. Kalendarze książkowe bardzo często pełnią funkcję osobistego notatnika.

Na froncie kalendarze książkowe mają umieszczony nie tylko rok, ale także ciekawą ilustrację. Kalendarz książkowy 2023 ma za motyw przewodni drzewa. Małe rysunki, które w swoim wnętrzu kryje książkowy kalendarz 2023 zostały wykonane przez Andrzeja Tylkowskiego. Ilustracje te zawiera także kalendarz ścienny na ten rok.

Jak prezentuje się kalendarz ścienny?

Rysunki, które wykonał Andrzej Tylkowski sprawiają, że kalendarz ścienny prezentuje się naprawdę wyjątkowo. Kalendarz na ścianę ma wymiary 47 × 33 cm. Można go więc powiesić w wielu miejscach. Kalendarz na ścianę oraz kalendarz książkowy 2023 zostały wykonane na papierze bardzo wysokiej jakości. Także jakość wydruku nie pozostawia żadnych wątpliwości. Te bardzo piękne kalendarze można kupować oddzielnie albo w komplecie.

Polecane wpisy