Pozycjonowanie WordpressUsługi 

Pozycjonowanie WordPress

Wybierając silnik zarządzania witryną, specjaliści najczęściej zatrzymują się na WordPress CMS, ponieważ jest on najwygodniejszy i najbardziej popularny. Pozycjonowanie WordPress należy rozpocząć od usunięcia nieprzydatnych narzędzi.

Pozycjonując WordPress – usuń nieprzydatne informacje

Optymalizacja strony WordPress zaczyna się od usunięcia ukrytych linków. Z reguły są one zawarte w stopce witryny. Każdy link ma wpływ na wagę witryny, co może utrudnić pozycjonowanie strony WordPress. Wyszukiwarki nie lubią ukrytych linków. Linki można wykryć za pomocą specjalnych wtyczek (na przykład TAC), programów i usług online.

Pozycjonowanie WordPress musi też być związane z usunięcie zduplikowanych stron. Te także wpływają negatywnie na optymalizacje WordPress. Na przykład istnieje narzędzie o nazwie Replyctom, które tworzy osobną stronę dla każdego komentarza. Okazuje się, że jeśli strona ma 100-200 komentarzy, zostanie utworzona taka sama liczba stron o tej samej treści. Musisz pozbyć się wszystkich duplikatów tak szybko, jak to możliwe, aby nie zniszczyć witryny na początkowym etapie rozwoju.

Pozycjonując WordPress – kolejne kroki

Pozycjonowanie na WordPress to także ustawienie odpowiedniego układu znaczników dla h1, h2, h3. Nagłówki mają ogromne znaczenie dla wyszukiwarek, więc ich niewłaściwe użycie jest niedopuszczalne. Pozycjonowanie WordPress wymaga też instalowanie wtyczek niezbędnych do promocji. Ze względu na dużą popularność WordPressa można znaleźć wtyczkę do implementacji prawie każdej funkcji. Niektóre wtyczki można zastąpić ręcznie, edytując kod PHP. W Internecie znajduje się wiele artykułów na temat ręcznego wdrażania funkcji. Po tym wszystkim możesz przystąpić do promocji.

Źródło: http://moczydloalpina.pl/pozycjonowanie-wordpress/

Polecane wpisy