O co chodzi z lalkami L.O.L Suprise?Dziecko 

O co chodzi z lalkami L.O.L Suprise?

Czy Twoje dziecko kolekcjonuje małe lalki L.O.L? A może córka przyjaciół uwielbia je zbierać i czeka na kolejną niespodziankę? Przychodzimy z pomocą. Oferujemy wszystkie produkty L.O.L Surprise, w tym małe laleczki, które podbiły serca dziewczynek na całym świecie. Dlaczego? Lalki są pełne tajemnic i niespodzianek, co sprawia, że trudno o lepszy prezent.

Na czym polega fenomen małych lalek L.O.L

Zastanawiasz się, dlaczego Twoje dziecko ciągle pyta o małe laleczki L.O.L? Ich urok polega na tym, że nigdy do końca nie wiesz, co znajdziesz wewnątrz kuli. Tak, małe laleczki L.O.L Surprise znajdują się w opakowaniach w kształcie kuli. Częścią zabawy jest nie tylko kolejna figurka do kolekcji, ale przede wszystkim przyjemność z odkrywania, co skrywa niespodzianka. Każda kula składa się z 7 warstw – w każdej z nich dziecko znajdzie akcesoria do zabawy, np. elementy stroju.

Małe laleczki L.O.L Surprise są tak popularne, ponieważ kryją w sobie tajemnicę. Przypomnij sobie, ile sekretów miałaś lub miałeś przed rodzicami, a czasem nawet przed kolegami i koleżankami z klasy. Dokładnie ta sama potrzeba sprawia, że dzieci uwielbiają małe lalki L.O.L – różnica jest taka, że mogą je też kolekcjonować, a także wymieniać się akcesoriami lub samymi laleczkami.

Co jest w kulach L.O.L Surprise poza małymi laleczkami

Nasz sklep z zabawkami oferuje zarówno małe, jak i duże lalki L.O.L. Małe zabawki znajdują się w kulach – po otworzeniu pierwszej z nich dziecko znajdzie tajemniczą wiadomość. Dzięki temu dowie się, jak odkryć kolejne elementy niespodzianki. To dużo bardziej ekscytująca zabawa niż otwieranie popularnego, czekoladowego jajka! Co dokładnie znajdzie dziecko? Zabawka L.O.L Surprise zawiera:

  • sekretną wiadomość ze specjalną lupą, dzięki której można ją odczytać,
  • kolekcjonerskie naklejki, które można później wklejać do albumu,
  • buteleczkę, którą można napełnić wodą – może mała laleczka będzie dzięki niej zmieniać kolor,
  • ubranka,
  • akcesoria, dzięki którym małe laleczki można stylizować na wiele sposobów,
  • najważniejszy element, czyli małą lalkę – każda zabawka jest w innym stylu.

Lalki L.O.L Surprise to propozycja tej samej firmy, która odpowiada za Rainbow High niespodzianki w kuli – jak widzisz, tajemnica jest tym, co przyciąga dzieci najbardziej!

Polecane wpisy