Kulki gejszy:coś więcej niż zabawka erotycznaHandel 

Kulki gejszy:coś więcej niż zabawka erotyczna

Temat kulek gejszy poruszany jest w kobiecej prasie już od dłuższego czasu. Zapewne więc liczba kobiet, dla których kulki gejszy są znane przynajmniej ze słyszenia jest bardzo duża. Zapewne jednak są i takie, które o nich nie słyszały w ogóle albo słyszały bardzo mało. Przyjmy się więc kulki gejszy bliżej.

Czym one są kulki erotyczne?

Kulki gejszy z jednej strony mogą być erotyczną zabawką, z drugiej zaś produktem, który może zostać wykorzystany przez kobiety do ćwiczenia mięśni Kegla. Mięśnie Kegla to potoczna nazwa mięśni dna miednicy. Wyćwiczone i sprawne mięśnie Kegla ułatwiają poród. Kobiety, które mają sprawne mięśnie dna miednicy rzadziej też mają problemy z nietrzymaniem moczu; do tego dzięki sprawnym i wyćwiczonym mięśniom Kegla mogą się cieszyć z udanego seksu. Mięśnie Kegla można wyćwiczyć; do wykonywania ćwiczeń służą właśnie kulki gejszy. Pierwsze kulki gejszy pojawiły się w polskich sex shopach już jakiś czas temu. Ich wybór był jednak wówczas bardzo skromny; dzisiaj do wyboru są bardzo różne modele; różnią się one między innymi ciężarem.

Jak korzysta się z kulek gejszy?

Kulki gejszy w swoim wnętrzu kryją cięższe i mniejsze kuleczki, które pod wpływem ruchu (spaceru, tańca, ruszania miednicą) wprawiane są w drgania. Drgania te są bardzo dyskretne, nie słychać więc żadnych dźwięków. Na początek warto kupić kulki o małej wadze i dużej średnicy. Po kilku tygodniach można zamienić je na kulki cięższe i mające mniejszą średnicę. Używa się ich wewnątrz ciała, muszą być wykonane z bezpiecznego materiału.

Polecane wpisy