Handel 

Gniotowniki ziarna – gdzie najlepiej kupić?

Gniotowniki do zboża służą do zgniatania ziarna zbóż oraz roślin strączkowych. Przygotowywanie paszy za ich pomocą jest bardzo efektywne. To metoda, która gwarantuje wysoką przyswajalność paszy. Gniotownik do ziarna może być wykorzystywany do gniecenia owsa, pszenicy, pszenżyta, żyta, jęczmienia, grochu oraz ziarna kukurydzy. W naszej ofercie znajdują się maszyny rolnicze i prasy silosujące od najlepszych producentów. Dbamy o to, aby nasi klienci otrzymywali wyłącznie sprawdzone i niezawodne rozwiązania. Gniotownik ziarna marki ROmiLL czy MURSKA to połączenie wysokiej wydajności i wytrzymałości. Jego solidna konstrukcja sprawia, że można z nich korzystać przez długie lata. Dowiedz się, dlaczego warto postawić na gniotownik do zboża z oferty i wyprodukuj odżywczą paszę dla swoich zwierząt gospodarskich.

Gniotownik do zboża o dużej wydajności

Jeśli nie chcesz kupować paszy dla zwierząt gospodarskich, wybierz gniotownik do ziarna z asortymentu firmy. Klientom proponujemy wydajne gniotowniki do zboża dla firm usługowych, a także małych, średnich i dużych gospodarstw rolnych. Wiele gniotowników przeznaczonych jest nie tylko do suchych, ale także wilgotnych ziaren zbóż oraz kukurydzy. Duża wydajność sprawia, że w ciągu godziny możliwe jest zgniecenie i spakowania do rękawa foliowego od 15 do nawet 40 ton ziaren:

  • jęczmienia,
  • żyta i pszenżyta,
  • pszenicy,
  • grochu i kukurydzy.

 

Odżywcza pasza dla zwierząt dzięki gniotownikom do zboża

Gniotowniki do zboża umożliwiają uzyskanie odżywczej paszy dla zwierząt gospodarskich, takich jak konie, trzoda chlewna oraz bydło. Niskie temperatury pracy sprawiają, że pasza nie traci potrzebnego zwierzętom białka ani wartości odżywczych. Co więcej, gniotownik do ziarna umożliwia samodzielną produkcję paszy bez konieczności jej kupowania. Do przechowywania gotowej paszy przeznaczone są folie rolnicze, które również znajdziesz w ofercie firmy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami i poznania szczegółów naszej oferty oraz współpracy.

Polecane wpisy